Serwis urządzeń

Serwis urządzeń

Oferujemy Państwu profesjonalny i wysoko specjalistyczny serwis kopiarek. Dysponujemy niezbędną wiedzą oraz zapleczem technicznym, co pozwala na realizację zleceń na najwyższym poziomie. Gwarantujemy prawidłową pracę sprzętu w ramach przeglądów konserwatorskich i okresowych. Regularnie przeprowadzane przeglądy pozwalają wydłużyć żywotność urządzenia oraz  często uniknąć kosztownych napraw i usunąć drobne usterki które prowadzą do większych zniszczeń.

W sytuacji poważniejszych awarii również jesteśmy w stanie udzielić Państwu wsparcia. W naszym serwisie kopiarek analizujemy szczegółowo gdzie znajduje się źródło problemu i eliminujemy je, w sposób zapewniający możliwie jak najdłuższe eksploatowanie urządzenia. Naprawiamy urządzenia kolorowe oraz monochromatyczne, począwszy od drukarek skończywszy na kopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu zakupionego z naszej oferty. Klienci którzy zakupili urządzenie od innych dostawców, patrząc na nasze profesjonalne podejście, niejednokrotnie decydują się na opiekę serwisową firmy PERFEKT PRINT. Przyjmujemy zlecenia od firm oraz klientów indywidualnych. Termin realizacji jest uzależniony każdorazowo od charakteru problemu i ewentualnej dostępności części zamiennych.


Wezwij serwis

Informacje o usterce
Dane zamawiającego
Inne